Ana sayfa

QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD.

şirket Profili

Qingdao Doeast Chemical Co., Ltd. is one leading manufacturer specializes in production and sales of xanthan gum and cellulose ethers. Its products covers a range of food additives, drilling fluids for Oil and Gas Wells, Mud Chemicals, Work over and Completion Fluids, Production Chemicals, and General Utility Chemicals. The products have been used by many top companies in China and USA, Russia, north Africa, etc, earned reputations from our customers.

Şirket gelişmiş üretim ekipmanları, otomatik montaj hattı ve muayene / test cihazları ile donanmıştır. Şirket, "geliştirme ve varoluş için kalite teknolojisi" iş prensibine uyar ve müşterilerine AR-GE, tedarik ve yönetim, büyük teknik gücü ve olgun kalite yönetim sistemi konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kaliteli ürünler ve saygılı hizmetler sunar

Ekibimiz müşterilerle kendi özel gereksinimleri ve kimyasal özellikleri hakkında çalışır. Petrol sahası tedariklerinin tüm yönleriyle ilgilenmek ve yürütmek için geniş deneyime ve uzmanlığa sahibiz. Tecrübemiz, müşteriye yüksek kalite, uygun maliyetli, hızlı ve profesyonel malzeme ve hizmetleri garanti eder.

Enerji endüstrisine tamamen adanmışlığıyla Doeastchem, müşterilerine akla gelebilecek her türlü tedarik ve uzmanlığı sağlamaktadır. Kaliteli müşteri hizmetleri sunduğumuz, tanınmış müşterilerden gelen tekrarlı siparişler ile karşılıklı olarak karşılanmaktadır.    

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD.
QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD.
QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : DOEAST

No. Çalışanları : 320~330

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. Sertifikalar Çin QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. Sertifikalar Çin QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. Sertifikalar Çin QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. Sertifikalar