Ana sayfa

QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. Sertifikalar
Çin QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
DOEAST'tan kaliteli, istikrarlı tedarik ve her zaman en rekabetçi fiyatlandırma konusundaki iş desteğiniz için teşekkür ederiz. 2019’da uzun vadeli iyi ilişkiler kurmayı ve karşılıklı işbirliğini genişletmeyi dört gözle bekliyoruz!

—— Alexei Drobyshev

Uzun vadeli iş kaliteli, en iyi hizmeti geliyor. Sizler çok iyisiniz, işbirliğiniz için teşekkür ederiz! Aferin!!

—— Manuel

1 2 3 4 5
QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD.

1 2 3 4 5 6 7
QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD. QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD.

  • Üretim hattı

    Avrupa standartlarına göre yüksek eğitimli teknik ekipler tarafından tasarlanan fabrikada iki uluslararası standardize tesisimiz var ve FDA standartlarına uygun gelişmiş yabancı fermantasyon karıştırma sistemi, vakumlu kurutma sistemi ve FDA standartlarına uygun tam kapalı paketleme sistemi kullanıyor aseptik atölye, böylece müşterilerimize üretimimizde yüksek saflık ve tutarlılık sağlamak.

  • OEM / ODM

  • Ar-Ge

İletişim bilgileri
QINGDAO DOEAST CHEMICAL CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Allen Huang

Tel: 86-15605328620

Faks: 86-532-67768693

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin